Pamlsky

Pro naše psí kamarády chceme všichni to nejlepší - kvalitní vybavení a stejně tak i kvalitní krmivo a pamlsky. Proto jsme do naší nabídky zařadili i co možná nejkvalitnější přírodní pamlsky pro psy a dobroty na žvýkání, které neobsahují žádné umělé konzervanty a barviva, ani žádné chemické látky navíc. Všechny produkty, které nabízíme, nejprve testujeme na našich psech a podle toho, jak se osvědčí je do nabídky zařazujeme.

Mezi oblíbené psí pamlsky patří 100% masové pláty a masové kostky, které jsou ideální třeba na trénink jako výborná a zdravá odměna. Naopak jako odměna po tréninku nebo na zabavení pejska a procvičení žvýkacích svalů jsou skvělé ostatní dobroty v naší nabídce - kostičky a tyčinky od Pawerce nebo přírodní žvýkací dobroty.

Většina pamlsků je vyrobena z jednoho druhu masa, takže jsou ideální i pro pejsky s alergiemi. 

Cena

39229
139229
chewies lucky bits okoun kure
95 Kč / ks

Měkké pamlsky s vysokým množstvím kuřecího masa, okounem a konopným olejem. Neodolatelná odměna a zdravá svačinka pro psy.

413
chewies lucky bits konske maso
119 Kč / ks

Měkké pamlsky s vysokým množstvím koňského masa a konopným olejem. Neodolatelná monoproteinová odměna a zdravá svačinka pro psy.

412
chewies lucky bits pstrosi maso
Novinka
119 Kč / ks

Měkké pamlsky s vysokým množstvím pštrosího masa a konopným olejem. Neodolatelná monoproteinová odměna a zdravá svačinka pro psy.

411
chewies lucky bits hovezi kure
79 Kč / ks

Měkké pamlsky s vysokým množstvím kuřecího a hovězího masa, konopným olejem a pivovarskými kvasnicemi. Neodolatelná odměna a zdravá svačinka pro psí juniory.

410
chewies lucky bits kralik kure
Novinka
89 Kč / ks

Měkké pamlsky s vysokým množstvím králičího a kuřecího masa, konopným olejem a kloubní výživou. Neodolatelná odměna a zdravá svačinka pro psí seniory.

409
chewies lucky bits
Novinka
99 Kč / ks

Měkké pamlsky s vysokým množstvím kuřecího masa, jelením masem a konopným olejem. Neodolatelná odměna a zdravá svačinka pro psy.

408
pawerce boost tycinka
39 Kč / ks

Zdravá žvýkací kost ze 100% přírodních surovin. Základ těchto delikátních pamlsků tvoří vysoce kvalitní vnitřní část hovězí kůže vyplněná nádivkou z hovězích drštěk, penisu...

382
pawerce fresh tycinka
Novinka
39 Kč / ks

Zdravá žvýkací kost ze 100% přírodních surovin. Základ těchto delikátních pamlsků tvoří vysoce kvalitní vnitřní část hovězí kůže vyplněná nádivkou z hovězího penisu a...

381
pawerce senior
od 39 Kč / ks

Zdravá žvýkací kost ze 100% přírodních surovin. Kost Senior je vytvořena speciálně pro starší psy, ale vhodná je také pro štěňata. Je mnohem měkčí než běžné buvolí kosti, stále...

378/10
pawerce omega
od 49 Kč / ks

Zdravá žvýkací kost ze 100% přírodních surovin. Základ těchto delikátních pamlsků tvoří vysoce kvalitní vnitřní část hovězí kůže vyplněná nádivkou z hovězího penisu a...

375/10
pawerce fresh
od 39 Kč / ks

Zdravá žvýkací kost ze 100% přírodních surovin. Základ těchto delikátních pamlsků tvoří vysoce kvalitní vnitřní část hovězí kůže vyplněná nádivkou z hovězího penisu a...

369/10
pawerce boost
Novinka
od 39 Kč / ks

Zdravá žvýkací kost ze 100% přírodních surovin.

366/10
Nahoru
Další produkty
18 položek celkem
Zpět do obchodu