Pamlsky

Pro naše psí kamarády chceme všichni to nejlepší - kvalitní vybavení a stejně tak i kvalitní krmivo a pamlsky. Proto jsme do naší nabídky zařadili i co možná nejkvalitnější přírodní pamlsky pro psy a dobroty na žvýkání, které neobsahují žádné umělé konzervanty a barviva, ani žádné chemické látky navíc.

Všechny produkty jsou ze surovin, které pochází ze zvířat z volného chovu.

Mezi oblíbené psí pamlsky patří 100% masové pláty a masové kostky, které jsou ideální třeba na trénink jako výborná a zdravá odměna. Naopak jako odměna po tréninku nebo na zabavení pejska a procvičení žvýkacích svalů jsou skvělé ostatní dobroty v naší nabídce - sušená mořská ryba, plněné hovězí kopýtko nebo špiková kost.

Většina pamlsků je vyrobena z jednoho druhu masa, takže jsou ideální i pro pejsky s alergiemi. 

Sušené jehněčí tyčinky 100 g
Novinka
109 Kč / ks

Přírodní pamlsek pro psa bez konzervantů či dochucovadel. Ideální jako odměna či doplněk stravy. Jehněčí maso je vhodné i pro psy s dietami, protože je lehce stravitelné. 

282
Treska rolky 5 ks
Novinka
119 Kč / ks

100% přírodní pamlsek, který psům příjemně voní a chutná. Zdravý pamlsek vhodný pro pejsky i kočky. Mořské ryby obsahují řadu minerálních látek, málo tuku a jsou skvělým...

279
morska rasa maxi cz
Novinka
199 Kč / ks

Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou obsahují mnoho zdraví prospěšných minerálů. Pravidelné podávání mořských řas pomáhá zlepšit pigmentaci pokožky.

268
morska rasa mini cz
Novinka
199 Kč / ks

Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou obsahují mnoho zdraví prospěšných minerálů. Pravidelné podávání mořských řas pomáhá zlepšit pigmentaci pokožky.

267
Olivové dřevo Chewies na žvýkání - S
229 Kč / ks

100% přírodní dřevo z olivovníku pro psa na domácí i venkovní žvýkání. Velikost S.

232
Olivové dřevo Chewies na žvýkání - M
299 Kč / ks

100% přírodní dřevo z olivovníku pro psa na domácí i venkovní žvýkání. Velikost M.

226
Olivové dřevo Chewies na žvýkání - L
449 Kč / ks

100% přírodní dřevo z olivovníku pro psa na domácí i venkovní žvýkání. Velikost L.

222
Sušené masové pláty Ryba 100 g
99 Kč / ks

100% masový přírodní produkt bez konzervantů. Pamlsek vhodný pro pejsky i kočky.  Vhodné jako odměna na trénink. Obsahuje Omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které...

159
Sušené masové pláty Koza 100 g
99 Kč / ks

100% masový přírodní produkt bez konzervantů. Pamlsek vhodný pro pejsky i kočky.  Vhodné jako odměna na trénink díky specifické vůni i chuti kozího masa. 

156
Sušené masové pláty Bažant 100 g
99 Kč / ks

100% masový přírodní produkt bez konzervantů. Pamlsek vhodný pro pejsky i kočky.  Vhodné jako odměna na trénink díky své vůni a výborné chuti masa z bažanta, které je i...

153
Sušené masové kostky Kachna 150 g
149 Kč / ks

100% masový přírodní produkt bez konzervantů. Pamlsek vhodný pro pejsky i kočky.  Vhodné jako odměna na trénink díky své vůni a výborné chuti kachního masa.

150
vyr 14014Susene kralici usi se srsti 100g
85 Kč / ks

Přírodní pamlsek pro psa bez konzervantů či dochucovadel. Ideální jako odměna či doplněk stravy. Králičí uši obsahují málo tuku, a proto jsou vhodné i pro psy alergické...

147
Nahoru
Další produkty
15 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení