Pamlsky

Pro naše psí kamarády chceme všichni to nejlepší - kvalitní vybavení a stejně tak i kvalitní krmivo a pamlsky. Proto jsme do naší nabídky zařadili i co možná nejkvalitnější přírodní pamlsky pro psy a dobroty na žvýkání, které neobsahují žádné umělé konzervanty a barviva, ani žádné chemické látky navíc.

Všechny produkty jsou ze surovin, které pochází ze zvířat z volného chovu.

Mezi oblíbené psí pamlsky patří 100% masové pláty a masové kostky, které jsou ideální třeba na trénink jako výborná a zdravá odměna. Naopak jako odměna po tréninku nebo na zabavení pejska a procvičení žvýkacích svalů jsou skvělé ostatní dobroty v naší nabídce - sušená mořská ryba, plněné hovězí kopýtko nebo špiková kost.

Většina pamlsků je vyrobena z jednoho druhu masa, takže jsou ideální i pro pejsky s alergiemi. 

morska rasa maxi cz
Novinka
199 Kč / ks

Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou obsahují mnoho zdraví prospěšných minerálů. Pravidelné podávání mořských řas pomáhá zlepšit pigmentaci pokožky.

268
morska rasa mini cz
Novinka
199 Kč / ks

Bonbóny z ovčího tuku s mořskou řasou obsahují mnoho zdraví prospěšných minerálů. Pravidelné podávání mořských řas pomáhá zlepšit pigmentaci pokožky.

267
Hovězí kopýtko plněné ovčím tukem 3 ks
125 Kč / balení

Přírodní pamlsek pro psa bez konzervantů či dochucovadel. Ideální jako odměna či doplněk stravy. Žvýkání podporuje péči o chrup, posiluje žvýkací svaly a pomáhá i při výměně...

138
Sušené jehněčí tyčinky 100 g
Novinka
109 Kč / ks

Přírodní pamlsek pro psa bez konzervantů či dochucovadel. Ideální jako odměna či doplněk stravy. Jehněčí maso je vhodné i pro psy s dietami, protože je lehce stravitelné. 

282
vyr 14014Susene kralici usi se srsti 100g
85 Kč / ks

Přírodní pamlsek pro psa bez konzervantů či dochucovadel. Ideální jako odměna či doplněk stravy. Králičí uši obsahují málo tuku, a proto jsou vhodné i pro psy alergické...

147
Sušené masové kostky Kachna 150 g
149 Kč / ks

100% masový přírodní produkt bez konzervantů. Pamlsek vhodný pro pejsky i kočky.  Vhodné jako odměna na trénink díky své vůni a výborné chuti kachního masa.

150
Sušené masové pláty Bažant 100 g
99 Kč / ks

100% masový přírodní produkt bez konzervantů. Pamlsek vhodný pro pejsky i kočky.  Vhodné jako odměna na trénink díky své vůni a výborné chuti masa z bažanta, které je i...

153
Sušené masové pláty Koza 100 g
99 Kč / ks

100% masový přírodní produkt bez konzervantů. Pamlsek vhodný pro pejsky i kočky.  Vhodné jako odměna na trénink díky specifické vůni i chuti kozího masa. 

156
Sušené masové pláty Ryba 100 g
99 Kč / ks

100% masový přírodní produkt bez konzervantů. Pamlsek vhodný pro pejsky i kočky.  Vhodné jako odměna na trénink. Obsahuje Omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které...

159
Olivové dřevo Chewies na žvýkání - L
449 Kč / ks

100% přírodní dřevo z olivovníku pro psa na domácí i venkovní žvýkání. Velikost L.

222
Olivové dřevo Chewies na žvýkání - M
299 Kč / ks

100% přírodní dřevo z olivovníku pro psa na domácí i venkovní žvýkání. Velikost M.

226
Olivové dřevo Chewies na žvýkání - S
229 Kč / ks

100% přírodní dřevo z olivovníku pro psa na domácí i venkovní žvýkání. Velikost S.

232
Nahoru
Další produkty
15 položek celkem